Co robi facet w salonie kosmetycznym?

Niektórzy panowie odwiedzają salon kosmetyczny po to, by przekonać się na własne oczy o tym, co robią tam ich panie. Dla pań, które przychodzą same na zabieg tego typu maniery bywają irytujące i najchętniej chciałyby wykrzyczeć, że obecność mężczyzny zaburza ich prywatną przestrzeń i prawo do bycia upiększaną bez świadków. Wychodzi tutaj na wierzch problem gabinetów, w których klientki przyjmowane są w jednej sali i nie ma wydzielonych nastrojowych przestrzeni, które by mogły służyć relaksowi w samotności. Na szczęście tego typu gabinety przechodzą metamorfozę – branża zauważa i szanuje potrzebę intymności swoich klientek, a także klientów.

Nie każdy facet ugania się po salonach urody za swoją kobietą. Są mężczyźni, dla których wygląd jest niezwykle ważny – tutaj nie dotyczy to konieczności „wyglądania” z uwagi na zajmowane stanowisko, ale o potrzebę płynącą z serca i przekonania, że mężczyźni także mają prawo dbać o swoją urodę w sposób profesjonalny. Przez lata mogli czuć się wykluczani z tego rynku usług. Nie można mówić, że zabiegi pielęgnacyjne dedykowane dla kobiet będą dobre dla mężczyzn. Dlatego też każdy szanujący się salon kosmetyczny (swiaturody.com) opracował swoją ofertę dla panów. Może się zdarzyć, że w salonie będzie przewaga mężczyzn jako klientów niż pań – zależy to od lokalizacji, typu osiedla i zamieszkującej go przeważającej grupy wiekowej, otoczenia w postaci ilości i rodzaju firm.

Bywa, że mężczyzna jest tak piękny, że urody zazdrości mu prawie każda kobieta. Możliwe, że jest urodziwy naturalnie, ale całkiem prawdopodobne, że jego urodzie pomaga kosmetyczka z Warszawy. Uroda, chociażby najcudowniejsza, jeśli nie jest odpowiednio pielęgnowana, to z czasem zanika. Człowiek zmienia się wraz z upływem lat, a tej zmianie pod względem wyglądu nie poddają się nieliczni. Piękny mężczyzna może napotkać na wiele złośliwości, które zazwyczaj padają z ust niedowartościowanych i zakompleksionych. Czy będzie na tego typu ludzi zły? Najprawdopodobniej nie, gdyż doskonale wie, że złość szkodzi urodzie. Bywa, że pary dobierają się na zasadzie przeciwieństw: on jest piękny i atrakcyjny, a ona niekoniecznie. To też bywa tematem idealnym dla nałogowych krytyków cudzego życia. Tymczasem ona może nadrabiać osobowością, posiadać inne zalety, które w oczach jej partnera czynią z niej niezwykłą i najatrakcyjniejszą w całym świecie piękność.

2 comments

  1. gosiulek pisze:

    Moim zdaniem to bardzo dobrze, że mężczyźni coraz częściej korzystają z usług kosmetyczki. To bardzo ważne, żeby facet miał zadbane dłonie i stopy – przecież większość z nas zwraca na to uwagę 😉

  2. Pszczółka*** pisze:

    Jasne… niech chodzą do kosmetyczki. Ale super by było, gdyby też sami troszkę bardziej dbali o dłonie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>